Dalfon 2 - Speciální svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Moderní a praktické svítidlo jako součást ventilátoru, má vestavěný LED světelný zdroj, který zajišťuje energeticky efektivní provoz a dlouhou životnost. Svítidlo se dodává včetně dálkového ovladače a přes wi-fi je možné ho ovládat také přes chytrý telefon nebo tablet. Má mnoho funkcí jako možnost změny jasu a teploty barvy svícení, funkce paměti posledního nastavení, časovač, noční světlo a jiné. Rychlost ventilátoru je nastavitelná a jeho výkon je dostačující pro místnost 33m2. Ventiláror je vyroben z kovu a plastu. |
|
| Materiál | kov / plast |
| Barva světla | 3000-6500 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | LED 48 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 140 mm |
| Průměr | 485 mm |
| Včetně dálkového ovladače | |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
|
výkon ventilátoru 15W |
|
1. Rab-71331 detail výrobku
| Barva | černá / bílá / třpytivý efekt |
| Světelný tok | 2800 lm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla |
|
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 15 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
1 864 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 390 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 390 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Rab-71332 detail výrobku
| Barva | bílá / třpytivý efekt |
| Světelný tok | 2400 lm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla |
|
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 15 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
1 864 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 390 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 390 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Rab-71329 detail výrobku
| Barva | černá / bílá / třpytivý efekt |
| Světelný tok | 1900 lm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla |
|
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 20 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
1 552 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 990 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 990 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Rab-71330 detail výrobku
| Barva | černá / bílá / třpytivý efekt |
| Světelný tok | 3100 lm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla |
|
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 15 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
1 864 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 390 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 390 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
