Aireon LED - Speciální svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Moderní a praktické svítidlo jako součást ventilátoru, má vestavěný LED světelný zdroj, který zajišťuje energeticky efektivní provoz a dlouhou životnost. Svítidlo se dodává včetně dálkového ovladače a přes wi-fi je možné ho ovládat také přes chytrý telefon nebo tabletem. Má mnoho funkcí jako je stmívání, funkce paměti posledního nastavení, časovač, noční světlo a jiné. Svítidlo je vyrobeno z kovu a akrylu v kombinaci černé a bílé barvy. Rychlost ventilátoru je nastavitelná a jeho výkon je dostačující pro místnost 12M2. |
|
| Barva | černá / bílá |
| Materiál | kov / akryl (plast) |
| Barva světla | 3000/4000/6000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | LED 50 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 480 mm |
| Šířka | 480 mm |
| Hloubka | 160 mm |
| Světelný tok | 2200 lm |
| Možnost stmívání LED | ANO |
| Včetně dálkového ovladače | |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
|
výkon ventilátoru 19w |
|
1. Rab-71341 detail výrobku
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Energetická třída svítidla |
|
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 30 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
3 424 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 390 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 390 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
