LED žárovka 6W ST64 E27 2700K Amber - Žárovky MI
Mil-381877 detail výrobku
|
Žárovka velikosti ST64. Žárovka má podlouhlý tvar a jedinečnou jantarovou barvu, která krásně rozzáří každý interiér. Tuto žárovku lze dokonale vystavit například umístěním do drátěného stínidla. Tento model bude dobře fungovat jak v domácnosti, tak v komerčních aplikacích. |
|
| barva | - |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,04 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,06 kg |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 100ks |
| VÝŠKA (mm) | 140 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 16.4 |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 20000h |
| KATALOG | 2023 |
| NOVINKY | 22 |
| VOLTAGE | 230V |
| ÚHEL SVĚTLA | 290° |
| ŠÍŘKA (mm) | 64 mm |
| Hloubka (mm) | 64 mm |
| POWER | 6W |
| Hloubka balení (cm) | 7.2 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 7.2 |
| VÝSTUP SVĚTLA | 700lm |
| HMOTNOST BALENÍ | 7 kg |
| CRI [RA] | 80 |
| BARVA SVĚTLA | Teplá 2700K |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | E |
| GWINT | E27 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | NE |
| MATERIÁL | Sklo |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
Skladem 8 ks - ihned k odeslání, dalších 100 ks - sklad dodavatel - 3-14 dnů.
Supercena
69 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 77 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 77 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
