LED žárovka 4W G45 E27 2700K Half Gold - Žárovky MI
Mil-381856 detail výrobku
|
Polostříbřená LED žárovka je úsporný zdroj světla, který se skvěle hodí jako dekorativní prvek. Postříbřená horní část žárovky jí dodává jedinečný vzhled a pomáhá chránit naše oči před nadměrným oslněním. Žárovky tohoto typu jsou ideální pro použití v domácích svítidlech, pro osvětlení zrcadel, v restauracích nebo obchodech. |
|
| barva | - |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,015 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,025 kg |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 100ks |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 20000h |
| KATALOG | 2023 |
| NOVINKY | 22 |
| VOLTAGE | 230V |
| ÚHEL SVĚTLA | 290° |
| HMOTNOST BALENÍ | 3,2 kg |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 4.8 |
| Hloubka balení (cm) | 4.8 |
| VÝSTUP SVĚTLA | 430lm |
| Hloubka (mm) | 45 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 45 mm |
| POWER | 4W |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 8.5 |
| CRI [RA] | 80 |
| VÝŠKA (mm) | 80 mm |
| BARVA SVĚTLA | Teplá 2700K |
| GWINT | E27 |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | F |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| DIMMABLE | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| MATERIÁL | Sklo |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
Skladem 6 ks - ihned k odeslání, dalších 65 ks - sklad dodavatel - 3-14 dnů.
Supercena
59 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 65 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 65 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
