LED žárovka 4W G45 E14 2700K TOP GOLD - Žárovky MI
Mil-381697 detail výrobku
|
Polozlatá LED žárovka je cenově výhodným zdrojem světla, který se skvěle hodí jako dekorativní prvek. Zlacená horní část žárovky jí dodává jedinečný vzhled a pomáhá chránit naše oči před nadměrným oslněním. Žárovky tohoto typu jsou ideální pro použití v domácích svítidlech, k osvětlení zrcadel, v restauracích nebo obchodech. |
|
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| CRI [RA] | >80 |
| ÚHEL SVĚTLA | 120° |
| KATALOG | 2023 |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 30000h |
| VÝSTUP SVĚTLA | 400 lm |
| ŠÍŘKA (mm) | 45 mm |
| Hloubka (mm) | 45 mm |
| POWER | 4W |
| VÝŠKA (mm) | 80 mm |
| BARVA SVĚTLA | Teplá 2700K |
| GWINT | E14 |
| MATERIÁL | Sklo |
Skladem 6 ks - ihned k odeslání,
další na dotaz
Supercena
59 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 65 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 65 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
