VERTIKÁLNÍ ČERNÁ ZAHRADNÍ LAMPA 1xGU10 IP44 - Zahradní svítidla
Mil-379612 detail výrobku
| Rodina svítidel Vertical je kolekce svítidel, která vyniká elegancí a funkčností. Tato svítidla z hliníku, která jsou k dispozici v bílé nebo černé barvě, jsou ideální volbou pro stropy chodeb, jídelen a moderních interiérů. Jsou vybavena světelnými zdroji GU10 a poskytují nejen dostatečné osvětlení, ale také moderní vzhled. Série zahrnuje také stojací lampu, která je ideální pro vytvoření útulné atmosféry v interiéru, stolní lampu a zahradní lampu, která jedinečným způsobem osvětlí vaši venkovní zahradu. Kolekce Vertical je navržena s ohledem na nejrůznější potřeby a nabízí široký výběr osvětlení, které se hodí jak do obytných interiérů, tak do venkovních prostor a vytváří harmonickou a funkční atmosféru. | |
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 1 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 1,7 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 1,82 kg |
| Hloubka balení (cm) | 10.8 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 10.8 |
| Hloubka (mm) | 100 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 100 mm |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 115 mm |
| POWER | 1xGU10 max. 8W LED |
| NOVINKY | 24 |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 60 mm |
| VÝŠKA (mm) | 785 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 79.5 |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BLACK |
| GWINT | GU10 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP44 |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | N/D |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| LAMP FAMILY | VERTIKÁLNÍ |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
896 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 996 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 996 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
