Závěsné svítidlo ARONA NATURAL 1xG9 fi 250 - Moderní svítidla
Mil-379321 detail výrobku
| Kolekce ARONA je řada svítidel, která navozuje atmosféru boho a kombinuje ji s moderním designem. ARONA je k dispozici ve dvou barevných variantách - bílé s ratanem a černé - a dokonale se hodí do boho interiérů, kterým dodá šarm a styl. Bílá + ratan - bílé provedení s přídavkem ratanu je kombinací, která vyzařuje jemnost a přírodní kouzlo. Kovové prvky v kombinaci s ratanem vytvářejí lampy s jedinečným charakterem, které se dokonale hodí do boho interiérů. Toto osvětlení dodá místnosti teplo a útulnost, přičemž si zachovává moderní vzhled. Černá - černé provedení je symbolem elegance a modernosti. Svítidla z kolekce ARONA v černé barvě si zachovávají moderní charakter, takže jsou ideální volbou pro boho interiéry s modernějším nádechem. Toto osvětlení dodá místnosti výrazný kontrast a stylový design. Svítidla z kolekce ARONA jsou nejen estetická, ale také praktická a všestranná. Bez ohledu na to, jaké barevné schéma zvolíte, tyto lampy vnesou do vašeho interiéru jedinečný charakter a dodají mu boho a moderní nádech. Boho interiéry jsou plné tepla a jedinečné atmosféry a lampy ARONA s touto atmosférou dokonale pracují a dodávají jí jedinečné kouzlo. | |
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 1 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 1,5 kg |
| POWER | 1xG9 max. 9W LED |
| HRUBÁ HMOTNOST | 2,5 kg |
| NOVINKY | 24 |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 250 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 250 mm |
| Hloubka (mm) | 250 mm |
| Hloubka balení (cm) | 30 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 30 |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | 400-1500 mm |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 400 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 42 |
| LAMP FAMILY | ARONA |
| barva | BÍLÁ + RATTAN |
| GWINT | G9 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| VÝŠKA (mm) | N/D |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| MATERIÁL | RATAN + KOV + SKLO |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
Sklad dodavatel 1 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
1 904 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 116 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 116 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
