Plafond Slimi 24W 4000K černý - Sklepní, garážová
Společné parametry pro všechny typy:
| IP krytí | 40 |
Mil-378694 detail výrobku
| Stropní svítidlo Slimi s příkonem 24 W a neutrální barvou světla je moderní a stylové svítidlo ideální do každé místnosti. Objevte plafón Slimi, který dokonale dotvoří interiér vašeho domova. Tato svítidla se skvěle hodí do moderního pokoje a lze je kombinovat s dalšími svítidly z kolekce MILAGRO a vytvořit tak úžasný obytný prostor. | |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,68 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,84 kg |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 10.0000 |
| HMOTNOST BALENÍ | 10 kg |
| ÚHEL SVĚTLA | 120° |
| KATALOG | 2023 |
| NOVINKY | 23 |
| POWER | 24W LED |
| VÝSTUP SVĚTLA | 3100 lm |
| Hloubka (mm) | 375 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 375 mm |
| Hloubka balení (cm) | 38.5 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 38.5 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 6.3 |
| VÝŠKA (mm) | 60 mm |
| barva | BÍLÁ / ČERNÁ |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA SVĚTELNÉHO ZDROJE | E- PCB9141 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP40 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| MATERIÁL | Polypropylen + polystyren |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | VYBAVENÝ PRODUKT |
| LAMP FAMILY | SLIMI |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
446 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 495 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 495 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
