Podskříňové světlo 0,8W 4000K MicroUSB - Speciální svítidla
Mil-376294 detail výrobku
| Sada dvou světel LED vybavených baterií nabíjenou kabelem Micro USB. Světlo je vybaveno magnetickým senzorem, takže se rozsvítí při otevření dveří a zhasne při jejich zavření. Tento typ osvětlení je ideální pro šatní skříně, skříňky, kuchyňské skříňky, hobbymatické skříně, zásuvky, knihovny, dveře a okna. Sada obsahuje dvě světla, nabíjecí kabel Micro USB a oboustrannou lepicí pásku. Na výrobek je poskytována záruka výrobce v délce 24 měsíců. | |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,12 kg |
| POWER | 0.8W |
| ŠÍŘKA (mm) | 118 mm |
| VÝŠKA (mm) | 12 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 14.5 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 18.5 |
| Hloubka (mm) | 29 mm |
| Hloubka balení (cm) | 3 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 50ks |
| VÝSTUP SVĚTLA | 56 lm |
| HMOTNOST BALENÍ | 6,40 kg |
| DODÁVKY | LITHIOVÁ BATERIE |
| barva | BÍLÁ |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| MATERIÁL | Plastové |
Sklad dodavatel 81 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
392 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 435 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 435 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
