Svítidlo s vypínačem 28 cm - Speciální svítidla
Mil-376084 detail výrobku
|
Lampa s vypínačem od společnosti Eko-Light je vyrobena z odolného PVC materiálu v bílé barvě. Model má barevnou teplotu 4000 k, což znamená, že vyzařované světlo je zcela neutrální. Přístroj pracuje s příkonem 1,5 W a světelným výkonem 85 lm. Rozměry tohoto modelu jsou následující: Šířka 45 mm, hloubka 20 mm a výška 280 mm. Jeho hmotnost je pouhých 0,15 kg, takže je velmi lehký. Návrh od společnosti Eko-Light je zařízení, které funguje na baterie. Světlo využívá energeticky úsporné a mimořádně odolné LED osvětlení. Možnost změny intenzity světla, kterou lze nastavit v rozmezí: 25 %, 50 % nebo 100 %. Toto zařízení je ideální pro použití na skříních nebo policích. |
|
| KATALOG | 2023 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,114 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,115 kg |
| POWER | 1.5W |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 11 |
| Hloubka (mm) | 19 mm |
| VÝŠKA (mm) | 290 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 37 |
| Hloubka balení (cm) | 4 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 40.0000 |
| ŠÍŘKA (mm) | 22 mm |
| HMOTNOST BALENÍ | 8,3 kg |
| VÝSTUP SVĚTLA | 85 lm |
| VOLTAGE | Baterie |
| barva | BÍLÁ |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| MATERIÁL | PVC |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
185 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 206 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 206 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
