PODSKŘÍŇOVÉ SVÍTIDLO S DETEKTOREM POHYBU DLOUHÉ 4000K - Speciální svítidla
Mil-376066 detail výrobku
| Podskříňkové svítidlo se senzorem pohybu (dlouhé) je ideální do moderní kuchyně, kanceláře nebo šatny. Lampa je vybavena inteligentním snímačem pohybu, který se automaticky zapne, když zaznamená pohyb, a vypne se, když opustíte místnost, což zajišťuje pohodlí a úsporu energie. Její podlouhlý design dokonale osvětlí větší prostory, jako jsou kuchyňské pracovní desky, skříně nebo police. Díky teplému a rovnoměrnému světlu je lampa pod skříňku ideální pro práci, přípravu jídel nebo organizaci prostor a zároveň vytváří příjemnou atmosféru. Díky svému štíhlému, minimalistickému designu lampa splyne s jakýmkoli interiérem a zůstane téměř neviditelným, ale vysoce funkčním prvkem interiéru. | |
| KATALOG | 2023 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,15 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,16 kg |
| POWER | 0.3W |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 11 |
| Hloubka (mm) | 20 mm |
| VÝŠKA (mm) | 20 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 290 mm |
| Hloubka balení (cm) | 3.5 |
| VÝSTUP SVĚTLA | 30 lm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 38 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 40ks |
| HMOTNOST BALENÍ | 6,70 kg |
| VOLTAGE | Baterie |
| barva | BÍLÁ |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| MATERIÁL | PVC |
| SNÍMAČ POHYBU | Ano |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
228 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 253 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 253 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
