STOJANOVÝ VENTILÁTOR ECO-LIGHT S DÁLKOVÝM OVLÁDÁNÍM 16'' BÍLÝ - Ventilátory
Mil-375883 detail výrobku
| Nejoblíbenějším typem ventilátoru pro domácnost je samozřejmě stojanový ventilátor. Takové zařízení se velmi snadno používá, nevyžaduje žádnou složitou instalaci a navíc poskytuje opravdu vynikající účinnost . Stojanový ventilátor Eko-Light bude ozdobou domácnosti nebo kanceláře. Nejenže poskytne potřebné osvěžení, ale také dobře vypadá. V horkých dnech hraje důležitou roli jeho výkon (45 W), který zaručuje průtok vzduchu 6000 m/h. Ventilátor je dodáván spolu s dálkovým ovladačem, který má tyto funkce: nastavení času přístroje, nastavení rychlosti, vypnutí. Výška je nastavitelná a má tři režimy rychlosti, které vyhovují vašim potřebám. Jeho nejdůležitější funkcí je možnost provádět otáčky. To umožňuje rovnoměrné rozložení větru po celé místnosti. Masivní nožičky zajišťují stabilní nastavení. | |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | 1000-1280 mm |
| Hloubka balení (cm) | 11 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 1ks |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 2,33 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 2,83 kg |
| POWER | 40W |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 47 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 48 |
| barva | BÍLÁ |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| ŠÍŘKA (mm) | Ø400 mm |
| MATERIÁL | PLAST + KOV |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
716 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 795 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 795 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
