hermetické svítidlo BROX, LED, 18W (výkon nastavitelný 18-11W), 2700lm, 4000K, AC220-240V, IP65, 60cm - Průmyslová svítidla
GTV-LD-BRO060-18W-40 detail výrobku
|
Hermetické LED svítidlo BROX je efektivní a robustní řešení osvětlení, navržené pro práci v náročných prostředích. Díky krytí IP65 poskytuje účinnou ochranu proti prachu a vlhkosti, což z něj činí ideální volbu pro průmyslová zařízení, sklady, výrobní haly a parkoviště. Neutrální barva světla 4000 K zaručuje optimální vizuální komfort a napájení v rozsahu AC 220-240 V zajišťuje stabilní provoz. Vysoká kvalita zpracování a odolná konstrukce se promítají do dlouhé životnosti, kterou potvrzuje 5letá záruka.
|
|
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 18 W |
| IP krytí | 65 |
| Délka | 580 mm |
| Šířka | 92 mm |
| Hloubka | 82 mm |
| Světelný tok | 2700 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Životnost LED | 60000 h |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Počet sepnutí | 10000 |
| Záruka | 5 let |
| Funkce | Certifikát UKRsepro |
| Index podání barev | >80 |
| Záruka | 5 let |
| Certifikát CE | ano |
| Certifikát EAC | ano |
| Materiál | PC, PC |
| Stupeň ochrany IP | 65 |
| Teplota barvy světla [K] | 4000 |
| Třída ochrany před úrazem elektrickým proudem | I |
| Úhel osvětlení [⁰] | 120 |
| Uvnitř / venku | Ano |
| Výkon zdroje světla nebo zařízení [W] | 18 |
| Výrobce | GTV Poland S.A. |
Ke stažení:
NávodKatalogový list
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
642 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 944 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 944 Kč
U více kusů poptejte cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
