ZÁVĚSNÁ LAMPA NATURE DARK S - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
vodič lze zkrátit |
|
| Barva | dub |
| Materiál | dřevo |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 15 W |
| Délka | 2000 mm |
| Průměr | 380 mm |
Ald-1110G_S detail výrobku
| RAL | RAL |
| hmotnost lampy | 0.5000 |
| průměr stínidla | 1 x 38 |
| max. Příkon | 1x max 15W led |
| výška lampy | 200 |
| výška pevného prvku | 21 |
| hloubka lampy | 38 |
| šířka lampy | 38 |
| TYP DŘÍKU | E27 |
| materiál | kov / dřevo |
| barva | PŘÍRODNÍ |
| Výrobce | ALDEX Dyderscy Sp. z o.o. |
Dodání 2-3 týdny
Supercena
2 264 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 515 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 515 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
