ZÁVĚSNÉ SVÍTIDLO NATURE DARK L - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Barva | buk |
| Materiál | dřevo |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Délka | 2000 mm |
| Průměr | 450 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
Ald-1110G_L detail výrobku
| RAL | RAL |
| hmotnost lampy | 0.7000 |
| průměr stínidla | 1 x 45 |
| max. Příkon | 1x max 15W led |
| výška lampy | 200 |
| výška pevného prvku | 30 |
| hloubka lampy | 45 |
| šířka lampy | 45 |
| TYP DŘÍKU | E27 |
| materiál | kov / dřevo |
| barva | PŘÍRODNÍ |
| Výrobce | ALDEX Dyderscy Sp. z o.o. |
Dodání 2-3 týdny
Supercena
2 934 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 260 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 260 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
