ARGUS 1009 ANITA - Lampičky a lampy
Různé barvy
|
Jednoduché stolní svítidlo. Vypínač ve stínítku Barvu jakou požadujete prosím vepište do poznámky |
|
| Barva | bílá / černá / stříbrná / modrá / zelená |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 6 W |
| Světelný tok | 400 lm |
| Životnost LED | 25000 h |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Včetně trafa | |
| Záruka | 3 roky |
ARG-447 detail výrobku
| LED lampa stolní EKODESIGN - informace o sv.zdroji | |
| Barva - provedení | zelená (ZN) |
Dodání 5-7 prac. dní
463 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
