Novia R 900 55/75/90W 3000/4000K Ra90 UGR19 DALI bílá - Stropní a nástěnná
DALI
|
Stmívatelné svítidlo na DALI, Touch DIM Výkon se dá nastavit pomocí přepínače. Prostě dokonale světlo do kanceláře, zaedací místnosti či obývacího pokoje |
|
|
Je možné objednat i závěs a ze svítidla udělat lustr art. LILE0119 |
Sch-LILE0121-- detail výrobku
| Nástěnné a stropní svítidlo s nastavitelným výkonem a teplotou chromatičnosti 3000/4000K, 55W=6730lm, 75W=9180lm, 90W=11160lm, prům. 900mm, V=64/79mm, bílá | |
| Barva světla | 3000.4000 K |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 52 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 79.00 mm |
| Průměr | 900 mm |
| Světelný tok | 6300 lm |
| Životnost LED | 50000 h |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 90 |
| Mechanická odolnost | IK06 |
| Výrobce | Schrack technik GmbH |
Ke stažení:
Návod
Dodání 3-7 dnů, výrobek LID 3 týdny
Supercena
17 826 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 18 764 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 18 764 Kč
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
