Sloupkové sv. ALVA 940/170 TR 360° 1200lm 840 MD DALI IP65 - Zahradní svítidla
Sch-ESL820427- detail výrobku
| Difuzor: transparentní, barva: grafit; odolné vůči mořskému vzduchu, povrchová úprava proti usazování nečistot díky práškovému lakování s lotosovým efektem, integrovaný pohybový sensor s DALI napaječem, IR dálkový ovladač | |
| Barva | grafit |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 200 V |
| Výkon | 17 W |
| IP krytí | 65 |
| Výška | 940.00 mm |
| Průměr | 170.00 mm |
| Světelný tok | 1350 lm |
| Životnost LED | 70000 h |
| Vyzařovací úhel | 159 ° |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Mechanická odolnost | IK09 |
| Výrobce | Schrack technik GmbH |
Dodání 3-7 dnů, výrobek LID 3 týdny
Supercena
18 776 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 24 072 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 24 072 Kč
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
