VINEA závěsné svítidlo, LED, 40W (příkon nastavitelná 40-30W), 4800lm, 4000K, AC220-240V, 120cm, bílá - Zářivková svítidla
Prezentační video
|
Možno i svěsit na lanka |
|
| Záruka | 5 let |
GTV-LD-VINEA40W-00 detail výrobku
|
Osvětlovací systém VINEA je moderní řešení pro efektivní a flexibilní osvětlení, ideální pro použití v kancelářích, chodbách, konferenčních místnostech a galeriích. Konstrukce hliníkového systému zaručuje odolnost a estetický vzhled, zatímco neutrální barva světla (4000 K) a vysoký světelný tok (4800 lm) poskytují optimální podmínky pro práci a odpočinek. Jednoduchá instalace pomocí svorkových spojů a kolíkových konektorů výrazně usnadňuje instalaci a schopnost měnit výkon v rozsahu 40-30W dále zvyšuje funkčnost systému. Systém VINEA je k dispozici ve dvou univerzálních barvách: bílé a černé a je vynikající volbou pro ty, kteří oceňují vysokou kvalitu a přizpůsobivost osvětlení.
|
|
| Barva | bílá |
| Materiál | hliník |
| Napětí | 220 V |
| Délka | 1200 mm |
| Šířka | 60 mm |
| Výška | 75 mm |
| Záruka | 5 let |
| Certifikát CE | ano |
| Certifikát EAC | ano |
| Frekvence [Hz] | 50-60 |
| Index podání barev | ≥80 |
| Místo instalace | strop |
| Napájecí proud | Střídavý proud |
| Průměrná životnost [h] | 40000 |
| Stmívatelné | Ne |
| Stupeň krytí IK | 8 |
| Stupeň ochrany IP | 20 |
| Teplota barvy světla [K] | 4000 |
| Třída ochrany před úrazem elektrickým proudem | I |
| Účiník PF | >0,9 |
| Výkon zdroje světla nebo zařízení [W] | 40 |
| Výrobce | GTV Poland S.A. |
Ke stažení:
NávodKatalogový list
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Doporučená maloobchodní cena: 2 722 Kč
U více kusů poptejte cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
