Bezdrátový dotykový spínač on-off bílý (další kódování dálkového ovládání) - Vypínače, stmívače
GTV-AE-WDBP1-10N detail výrobku
|
Bezdrátový vypínač – je nejkomfortnější představitelné řešení. Obsahuje dvě součásti – kontroler a vypínač. Tyto dvě součástí komunikuji radiem na maximální vzdálenost 12 m. Takové řešení umožňuje umístit vypínač doslova kdekoliv.
|
|
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Baterie | 3V CR2032 - 1 ks |
| Kapacita baterie | 210mAh |
| Moc [W] | 36 pro 12V, 60 pro 24V |
| Teplota barev | Bezdrátový dotykový spínač on-off bílý |
| Vypínač | hmatové stmívatelné |
| Stupeň ochrany IP | 20 |
| Třída ochrany před úrazem elektrickým proudem | Ii |
| Zdroj napájení [V, Hz] | 12-24, DC |
| Výrobce | GTV Poland S.A. |
Ke stažení:
NávodKatalogový list
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
439 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 646 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 646 Kč
U více kusů poptejte cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
