RL-R800260142 - Trio 800260142 venkovní bodová lampa Ubangi 1x28W | GU10 | IP65 - k zapíchnutí do země
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | antracitová |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 28 W |
| IP krytí | 65 |
| Výška | 115.0 mm |
| Průměr | 92.0 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
Sklad dodavatel 1429 ks, dodání 12 prac. dnů
Supercena do 7.4.2026
841 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 219 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 219 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
