Tec-8377 - BULB GX53 LED 8W, 3000K 8377, h=2.7cm
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva světla | 3000 K |
| Materiál | PC (polykarbonát) |
| Barva | biela |
| Zásuvka | LED |
| Šířka | 7.4 mm |
| Výška | 2.7 mm |
| Průměr | 7.50 mm |
| Světelný tok | 680 lm |
| Životnost LED | 25000 h |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobce | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
Sklad dodavatel 17258 ks, dodání 4-14 dní
Supercena do 6.4.2026
152 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 169 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 169 Kč
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
