Tec-11536 - NALA LED 11536
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Materiál | lakovaný hliník,PC (polykarbonát) |
| Barva | čierna |
| Zásuvka | LED |
| IP krytí | 54 |
| Šířka | 12 mm |
| Výška | 30 mm |
| Světelný tok | 170 lm |
| Životnost LED | 30000 h |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobce | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
Sklad dodavatel 117 ks, dodání 4-14 dní
Supercena do 6.4.2026
2 275 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 528 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 528 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
