Tec-11376 - SLIT LED 11376
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva světla | 3000 K |
| Materiál | lakovaný hliník,PC (polykarbonát) |
| Barva | čierna |
| Zásuvka | LED |
| Délka | 15 mm |
| Šířka | 9.6 mm |
| Výška | 70 mm |
| Světelný tok | 600 lm |
| Životnost LED | 30000 h |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobce | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
Sklad dodavatel 297 ks, dodání 4-14 dní
Supercena do 6.4.2026
2 496 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 773 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 773 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
