Tec-10283 - PATHWAY LED PRO 10283
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Materiál | plast |
| Barva světla | 3000 K |
| Výška stínu | 45 cm |
| Šířka stínu | 15 cm |
| Barva | čierna,priehľadná |
| Zásuvka | LED |
| Šířka | 57 mm |
| Výška | 392 mm |
| Světelný tok | 5700 lm |
| Životnost LED | 30000 h |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobce | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
Sklad dodavatel 25 ks, dodání 4-14 dní
Supercena do 6.4.2026
9 254 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 10 282 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 10 282 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
