Tec-10105 - PATIO 10105
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Objímka | E27 |
| Materiál | lakovaná ocel,plast LLDPE |
| Barva | grafitová,biela |
| Výkon | 40 W |
| IP krytí | 44 |
| Délka | 14.00 mm |
| Šířka | 31 mm |
| Výška | 147 mm |
| Průměr | 31.00 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobce | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
Sklad dodavatel 4 ks, dodání 4-14 dní
Supercena do 6.4.2026
3 688 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 098 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 098 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
