Tec-8397 - MAHE LED WHITE 8397
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Materiál | lakovaný hliník,PC (polykarbonát) |
| Barva | biela |
| Zásuvka | integrované LED |
| IP krytí | 54 |
| Šířka | 10.00 mm |
| Výška | 37.00 mm |
| Světelný tok | 168 lm |
| Životnost LED | 25000 h |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobce | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
Sklad dodavatel 214 ks, dodání 4-14 dní
Supercena do 6.4.2026
3 246 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 607 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 607 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
