Tec-10358 - PROFILE PUCK 10358
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Materiál | lakovaná ocel,PC (polykarbonát) |
| Barva | čierna |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 8 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 8 mm |
| Výška | 12 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobce | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
Sklad dodavatel 541 ks, dodání 4-14 dní
Supercena do 6.4.2026
860 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 955 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 955 Kč
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
