Rab-77071 - Tornio
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Venkovní zapichovací svítidlo Rábalux Tornio v moderním, minimalistickém designu a s antracitovým hliníkovým tělem je elegantním doplňkem každé zahrady. Jeho válcová hlava s čirou akrylátovou vložkou usměrňuje světlo tak, aby poskytovala čisté a cílené osvětlení podél cestiček, květinových záhonů, rostlin nebo u vchodu. Zapichovací hrot umožňuje rychlou a flexibilní instalaci a odolná konstrukce zajišťuje spolehlivé použití i za nepříznivého počasí. Díky patici GU10 si můžete vybrat libovolný světelný zdroj – svítidlo bez problémů funguje i s LED žárovkou. Ideální volba pro okolí terasy, označení zahradních cest nebo vytvoření příjemného náladového osvětlení. Dodáváno bez světelného zdroje. | |
| Materiál | hliník |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 54 |
| Výška | 545.0 mm |
| Průměr | 60.0 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Ke stažení:
Návod
Sklad dodavatel 25 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
662 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 849 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 849 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
