Rab-75073 - Shaun Plus
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
| Venkovní stropní svítidlo Rábalux Shaun Plus s moderním, minimalistickým designem a plochým, kulatým tvarem se přirozeně hodí pod jakýkoli přístřešek či na fasádu. Bílé plastové tělo a opálově bílý difuzor zajišťují rovnoměrné osvětlení, zatímco integrovaný LED zdroj světla nabízí energeticky úsporný provoz s dlouhou životností. Konstrukce odolná proti stříkající vodě a prachu je spolehlivou volbou pro vchodové prostory, krytou terasu, balkon nebo před garáž. Snadno čistitelný povrch a rychlá montáž zaručují praktické používání. Jeho čistý a nenápadný vzhled decentně doplňuje okolní prostředí a poskytuje jisté, pohodlné osvětlení. | |
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 30 W |
| IP krytí | 44 |
| Průměr | 300.0 mm |
| Světelný tok | 3000 lm |
| Životnost LED | 20000 h |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 25 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
366 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 469 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 469 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
