Rab-75072 - Shaun Plus
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
| Stropní venkovní svítidlo Rábalux Shaun Plus se svým čistým, moderním designem a nízkým, plochým provedením snadno zapadne na téměř jakoukoli fasádu. Bílé plastové tělo doplňuje opálově bílý difuzor, který zajišťuje rovnoměrné osvětlení. Vestavěný LED světelný zdroj je energeticky úsporný a ihned po zapnutí poskytuje plný výkon s přirozeným světlem vhodným pro každodenní použití. Díky odolnému provedení, které odolává stříkající vodě, je ideální volbou pro osvětlení vstupních prostor, zastřešených teras nebo balkonů, ale skvěle poslouží také v mezipatře nebo předsíni. Snadno se čistí a jednoduše instaluje, což z něj činí praktické a spolehlivé stropní svítidlo pro venkovní použití. | |
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 24 W |
| IP krytí | 44 |
| Průměr | 220.0 mm |
| Světelný tok | 2600 lm |
| Životnost LED | 20000 h |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 25 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
202 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 259 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 259 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
