Rab-1757 - Eco-halogen
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Se stmívačem | |
| Objímka | R7s |
| Barva světla | 2900 K |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 80 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 78.0 mm |
| Průměr | 8.0 mm |
| Světelný tok | 1380 lm |
| Životnost LED | 2000 h |
| Vyzařovací úhel | 360 ° |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 70 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
37 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 47 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 47 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
