Rab-79046 - Filament-LED
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Materiál | sklo |
| Objímka | E14 |
| Barva světla | 2700 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 4 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 100.0 mm |
| Průměr | 35.0 mm |
| Světelný tok | 500 lm |
| Životnost LED | 20000 h |
| Vyzařovací úhel | 300 ° |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 80 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
31 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 40 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 40 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
