Rab-7970 - Opava
Sada obsahuje další produkty
|
Solární svítidlo Opava s pohybovým senzorem je vyrobeno v bílé barvě s funkčním designem. Celoplastové solární svítidlo má zabudovaný LED světelný zdroj, který vyzařuje přirozené bílé světlo. Inteligentní žárovka má výkon 2 W, světelný tok 115 lumenů, barevnou teplotu 4 000 K a životnost 6 000 hodin. Svítidlo Opava je možné instalovat na terasu, na vnější stěnu domu, ale můžete jej umístit i na zahradu. Senzor svítidla detekuje pohyb ze vzdálenosti 2 - 8 metrů s pozorovacím úhlem 90 °. Model Opava má hodnocení IP44, tj je chráněno proti vniknutí předmětů s maximálním průměrem 1 mm, jakož i proti stříkající vodě z kteréhokoliv směru. Rozměry tohoto solárního svítidla jsou následující: šířka 100 mm, výška 140 mm, vzdálenost od stěny 70 mm. |
|
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 3,7 V |
| Výkon | 2 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 100.0 mm |
| Výška | 140.0 mm |
| Hloubka | 70.0 mm |
| Světelný tok | 115 lm |
| Životnost LED | 6000 h |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Ke stažení:
Návod
Sklad dodavatel 15 ks, dodání 3-11 dní
Doporučená maloobchodní cena: 339 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
