Rab-77145 - Funes
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
|
Dekorativní venkovní lampa Rabalux Funes je ideální volbou pro ty, kteří mají rádi severský styl a designová světla s širokou funkčností. Tato venkovní stolní lampa je vyrobena z plastu v modré barvě s bílým stínidlem. Láhevovitý tvar lampy je doplněn držadlem s imitací kůže, které usnadňuje její přenášení. Designová lampa ve stylu lucerny má IP ochranu, takže je bezpečná pro použití na terase nebo v zahradě. Je vybavena vestavěným LED světelným zdrojem, jehož jas a teplotu barvy lze nastavit pomocí dotykového spínače. Má vestavěnou baterii, která se nabíjí 3 hodiny přes USB-C kabel a na jedno nabití funguje až 10 hodin. Díky LED technologii se tento model vyznačuje dlouhou životností. |
|
| S vypínačem | |
| Se stmívačem | |
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 2800, 4000, 6500 K |
| Napětí | 5 V |
| Výkon | 3 W |
| IP krytí | 44 |
| Výška | 190.0 mm |
| Průměr | 80.0 mm |
| Světelný tok | 120 lm |
| Životnost LED | 25000 h |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Ke stažení:
Návod
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
460 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 590 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 590 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
