Rab-77046 - Sluis
Sada obsahuje další produkty
|
Venkovní solární dekorativní lampa Sluis v tropickém stylu může být zajímavým doplňkem vaší terasy nebo zahrady. Černý model se světelným senzorem je vyroben z kovu a je doplněn praktickým háčkem z přírodního materiálu a s ní harmonizující dekorací. Mřížové stínítko umožňuje plnou viditelnost integrovaného LED světelného zdroje, který má výkon 0,2 W, jas 3 lumenů se stínítkem, 5 lumenů bez stínítka a životnost 10 000 hodin. Světelný zdroj s teplým bílým světlem má barevnou teplotu 3000 K. Tato dekorativní lampa je vybavena světelným senzorem, který vždy přizpůsobí jas vnějším podmínkám. Solární baterie lampy má napětí 1,2 V a kapacitu 600 mAh. Čas nabíjení je 6 hodiny a provozní doba je 8 hodin. Sluis je vysoký 185 mm a má průměr 130 mm. Krytí IP44 lampy zaručuje ochranu proti vniknutí pevných předmětů větších než 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru. Ideální rozsah pracovních teplot lampy je –10–60 °C. |
|
| Barva | černá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 1,2 V |
| Výkon | 0.2 W |
| IP krytí | 44 |
| Výška | 185.0 mm |
| Průměr | 130.0 mm |
| Světelný tok | 3 lm |
| Životnost LED | 10000 h |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Ke stažení:
Návod
Sklad dodavatel 45 ks, dodání 3-11 dní
Doporučená maloobchodní cena: 319 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
