Rab-7916 - Katowice
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
|
Venkovní stojící svítidlo Katowice vyrobené s válcovou patou bude stylovým doplňkem vaší moderní zahrady. Tělo z nerezové oceli v antracitové barvě je doplněno průhledným plastovým stínítkem. Venkovní svítidlo lze použít s jedním zdrojem světla s výkonem až 7W, patice je GU10. Chcete moderní a čistý efekt, vyberte si žárovku s přirozeným bílým světlem. Krytí zahradního osvětlení IP44 zaručuje, že tento model je chráněn proti vniknutí předmětů s maximálním průměrem 1 mm, jakož i proti stříkající vodě z kteréhokoliv směru. Rozměry svítidla Katowice jsou tyto: šířka základny 100 mm, výška žárovky 800 mm, průměr 60 mm. Svítidlo se dodává bez světelného zdroje. |
|
| Materiál | plast |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 100.0 mm |
| Výška | 800.0 mm |
| Průměr | 60.0 mm |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Ke stažení:
Návod
Sklad dodavatel 12 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
545 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 699 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 699 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
