Rab-77167 - Savoca
Sada obsahuje další produkty
|
Solární venkovní dekorativní lampa Rabalux Savoca je ideální volbou pro ty, kteří ocení jedinečný design a flexibilní umístění. Kulatý, mřížkovaný rám této designové lampy je vyroben z kovu v černé barvě a doplňuje jej bílé plastové stínidlo. Válcovité stínidlo, které ukrývá světelný zdroj, je připevněno uvnitř horní části rámu lampy. Tato moderní solární lampa se ovládá spínačem a má vestavěný LED světelný zdroj, který vyzařuje teplé bílé světlo. Je ideální pro stůl na terase nebo v zahradě, kde pomáhá vytvářet útulnou a intimní atmosféru. Lampa je vybavena vestavěnou baterií, která se nabíjí 6–8 hodin a na jedno nabití funguje stejnou dobu. Je chráněna proti vniknutí pevných částic o průměru 1 mm nebo větším a proti stříkající vodě ze všech směrů. |
|
| S vypínačem | |
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 1,2 V |
| Výkon | 1 W |
| IP krytí | 44 |
| Výška | 180.0 mm |
| Průměr | 190.0 mm |
| Světelný tok | 5 lm |
| Životnost LED | 10000 h |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Ke stažení:
Návod
Sklad dodavatel 15 ks, dodání 3-11 dní
Doporučená maloobchodní cena: 649 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
