Rab-77146 - Polperro
Sada obsahuje další produkty
|
Dekorativní venkovní lampa Rabalux Polperro je ideální volbou pro ty, kteří hledají chytrou lampu pro útulné venkovní osvětlení. Tento dekorativní model je vyroben z plastu v elegantní bílé barvě, s válcovitým tělem a naklápěcí hlavicí ve tvaru diamantu. Lampa je vybavena vestavěným LED světelným zdrojem, jehož teplotu barvy a jas lze nastavit pomocí dotykového spínače na spodní straně lampy. Tento model má vestavěnou baterii, která se nabíjí 3 hodiny přes USB-C kabel a na jedno nabití svítí až 5 hodin. Integrovaná LED technologie zajišťuje energeticky úsporný provoz a dlouhou životnost lampy. Doporučujeme ji především na terasu nebo do zahrady, kde svým světlem a vzhledem přispěje k příjemné a útulné atmosféře. |
|
| S vypínačem | |
| Se stmívačem | |
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 2800, 4000, 6500 K |
| Napětí | 5 V |
| Výkon | 3 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 210.0 mm |
| Průměr | 140.0 mm |
| Zápustná hloubka | 55.0 mm |
| Světelný tok | 180 lm |
| Životnost LED | 25000 h |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Ke stažení:
Návod
Sklad dodavatel 10 ks, dodání 3-11 dní
Doporučená maloobchodní cena: 799 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
