Rab-77188 - Holne
Sada obsahuje další produkty
|
Solární lampa na zemní montáž Rabalux Holne je ideální volbou pro ty, kteří ocení praktičnost i jedinečný, stylový vzhled. Tento venkovní model je vyroben z plastu s černým tělem a bílým stínidlem. Elegantní kulovité stínidlo je obklopeno rámem ve tvaru krychle, což dodává lampě moderní design. Kolík lampy lze snadno odejmout, což umožňuje flexibilní umístění. Solární lampa je skvělou volbou pro každou moderní zahradu, kde je potřeba snadno přemístitelná a praktická lampa. Lampa je vybavena vestavěným LED světelným zdrojem s nastavitelnou teplotou barvy a baterií. Baterie se nabíjí 6–8 hodin a na jedno nabití funguje stejnou dobu. Lampa je chráněna proti vniknutí pevných částic o průměru 1 mm nebo větším a proti stříkající vodě ze všech směrů, a navíc si dobře poradí s extrémními teplotami. |
|
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 2500-3000 K |
| Napětí | 3,7 V |
| Výkon | 0.3 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 105.0 mm |
| Výška | 115.0 mm |
| Světelný tok | 6 lm |
| Životnost LED | 10000 h |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Ke stažení:
Návod
Sklad dodavatel 30 ks, dodání 3-11 dní
Doporučená maloobchodní cena: 429 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
