Rab-8128 - Sorrento
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
| Barva | matná černá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 8 W |
| IP krytí | 44 |
| Průměr | 165.0 mm |
| Světelný tok | 500 lm |
| Životnost LED | 25000 h |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 84 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
277 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 355 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 355 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
