Rab-8747 - Hannover
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
| Materiál | sklo |
| Barva světla | 4500 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 5 W |
| IP krytí | 54 |
| Šířka | 242.0 mm |
| Výška | 122.0 mm |
| Hloubka | 68.0 mm |
| Světelný tok | 480 lm |
| Životnost LED | 50000 h |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 148 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
304 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 390 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 390 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
