Rab-70128 - LiTrack Line15V
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
| Stropní svítidlo Rábalux LiTrack Line15V pro kolejnicový systém osvětlení je ideální volbou pro ty, kteří hledají flexibilní a praktické světlo pro svůj moderní domov. Díky kolejnicovému řešení lze tento model kdykoli přemístit a naklápěcí konstrukce vám umožní ovládat světlo podle vašich představ. Lampa má zabudovaný LED zdroj světla, jehož jas lze nastavit pomocí aplikace v telefonu a teplotu barev barev pomocí DIP spínače nebo aplikace. Černé tělo svítidla je vyrobeno z hliníku se zaobleným tvarem, zatímco bílé stínítko je z plastu. Stropní svítidlo se doporučuje zejména do obývacího pokoje, jídelny nebo pracovny. Díky zabudované LED technologii se tento model vyznačuje dlouhou životností a energeticky úsporným provozem. Získejte více informací o kolejnicovém systému osvětlení, prohlédněte si naše video! YouTube videó Pro tipy k používání systému LiTrack klikněte sem. | |
| Se stmívačem | |
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 2700-5500 K |
| Napětí | 24 V |
| Výkon | 7 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 220.0 mm |
| Výška | 80.0 mm |
| Světelný tok | 340 lm |
| Životnost LED | 15000 h |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 20 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
772 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 990 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 990 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
