Rab-70127 - LiTrack Line12V
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
| Stropní svítidlo Rábalux LiTrack Line12V pro kolejnicový systém osvětlení je ideální volbou pro ty, kteří hledají praktické inteligentní svítidlo, které je flexibilní a přizpůsobitelné potřebám uživatele. Díky kolejnicovému řešení lze tento model v případě potřeby přemísťovat a jeho světlo lze nasměrovat podle potřeby pomocí naklápěcí hlavy. Lampa má zabudovaný LED zdroj světla, jehož jas lze nastavit pomocí aplikace v telefonu a teplotu barev barev pomocí DIP spínače nebo aplikace. Černé tělo svítidla je vyrobeno z hliníku se zaobleným tvarem, zatímco bílé stínítko je z plastu. Díky LED technologii se tento model vyznačuje dlouhou životností a energeticky úsporným provozem. Stropní svítidlo se doporučuje zejména do obývacího pokoje, jídelny nebo pracovny. Získejte více informací o kolejnicovém systému osvětlení, prohlédněte si naše video! YouTube videó Pro tipy k používání systému LiTrack klikněte sem. | |
| Se stmívačem | |
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 2700-5500 K |
| Napětí | 24 V |
| Výkon | 4 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 115.0 mm |
| Výška | 80.0 mm |
| Světelný tok | 180 lm |
| Životnost LED | 15000 h |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 5 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
616 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 790 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 790 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
