Rab-70125 - LiTrack Spot03V
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
| Bodové svítidlo Rábalux LiTrack Spot03V pro kolejnicový systém osvětlení je ideální volbou pro ty, kteří hledají inteligentní svítidlo, které lze přizpůsobit měnícím se potřebám uživatele. Kolejnicové řešení umožňuje tento model kdykoli přesunout na jiné místo v kolejovém systému, přičemž světlo lze flexibilně ovládat pomocí pohyblivé hlavy. Lampa má zabudovaný zdroj světla, jehož jas lze nastavit pomocí aplikace v telefonu a teplotu barev pomocí DIP spínače nebo aplikace. Válcovité tělo svítidla je vyrobeno z hliníku v černé barvě a je doplněno průhledným plastovým stínítkem. Integrovaná LED technologie zaručuje dlouhou životnost a energeticky úsporný provoz. Stropní bodové svítidlo se doporučuje zejména do obývacího pokoje, jídelny nebo pracovny. Získejte více informací o kolejnicovém systému osvětlení, prohlédněte si naše video! YouTube videó Pro tipy k používání systému LiTrack klikněte sem. | |
| Se stmívačem | |
| Barva | černá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 2700-5500 K |
| Napětí | 24 V |
| Výkon | 5 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 115.0 mm |
| Výška | 120.0 mm |
| Průměr | 33.0 mm |
| Světelný tok | 330 lm |
| Životnost LED | 15000 h |
| Vyzařovací úhel | 24 ° |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 15 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
694 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 890 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 890 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
