Rab-70114 - LiTrack Spot02N
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
| Bodové svítidlo Rábalux LiTrack Spot02N pro kolejnicový systém osvětlení je ideální volbou pro ty, kteří považují za mimořádně důležité, aby se svítidlo dokázalo přizpůsobit měnícím se potřebám uživatelů. Kolejnicové řešení umožňuje tento model kdykoli přesunout na jiné místo v kolejovém systému, přičemž světlo lze flexibilně ovládat pomocí pohyblivé hlavy. Menší úhel vyzařování umožňuje koncentrované osvětlení, díky čemuž je bodová svítilna ideální pro zvýraznění konkrétních detailů v místnosti. Válcové svítidlo je vyrobeno z hliníku v černé barvě s průhledným plastovým stínítkem. Stropní bodové svítidlo s přirozeným bílým světlem se doporučuje do obývacího pokoje, jídelny nebo pracovny. Integrovaná LED technologie zaručuje dlouhou životnost a energeticky úsporný provoz. Získejte více informací o kolejnicovém systému osvětlení, prohlédněte si naše video! YouTube videó Pro tipy k používání systému LiTrack klikněte sem. | |
| Barva | černá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 24 V |
| Výkon | 6 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 115.0 mm |
| Výška | 120.0 mm |
| Průměr | 33.0 mm |
| Světelný tok | 500 lm |
| Životnost LED | 15000 h |
| Vyzařovací úhel | 24 ° |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 35 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
538 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 690 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 690 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
