Rab-70112 - LiTrack Line05N
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
| Stropní svítidlo Rábalux LiTrack Line05N pro kolejnicový systém osvětlení se doporučuje pro ty, kteří hledají svítidlo s moderním vzhledem, ale také s praktickým a flexibilním použitím. Tento model účinně slouží individuálním potřebám uživatele, neboť kolejnicové řešení umožňuje měnit polohu podle potřeby v rámci vytvořeného kolejového systému. Stropní svítidlo má podlouhlý zaoblený tvar, černé tělo z hliníku a bílé stínítko z plastu. Jeho zabudovaný zdroj světla vyzařuje přirozené bílé světlo, takže je ideální volbou do obývacího pokoje, jídelny nebo pracovny. Díky LED technologii, energeticky úspornému provozu a dlouhé životnosti je kolejnicová svítilna ještě atraktivnější. Získejte více informací o kolejnicovém systému osvětlení, prohlédněte si naše video! YouTube videó Pro tipy k používání systému LiTrack klikněte sem. | |
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 24 V |
| Výkon | 12 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 220.0 mm |
| Výška | 30.0 mm |
| Světelný tok | 650 lm |
| Životnost LED | 15000 h |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 10 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
420 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 539 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 539 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
