Egl-902346 - Závěsné svítidlo CARDONCITO
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | černá / bílá |
| Materiál | ocel / plast |
| Hmotnost (kg) | 0,850 |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Barva světla | volitelná bílá |
| Stmívatelné | ne |
| Šířka | 70 mm |
| Výška | 1100 mm |
| Světelný tok | 2400 lm |
| Včetně zdroje | |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | EGLO LEUCHTEN GMBH |
Dodání 4-7 prac. dnů
Supercena do 6.4.2026
2 631 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 990 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 990 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce poptejte lepší cenu!
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
