Pau-99960 - Nábytkové svítidlo Clever Connect spot Pola matný chrom 12V 2,5W měnitelná bílá 2.700-6.500K - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | matný chrom |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 6500 K |
| Napětí | 12 V |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 2,5W |
| Hloubka | 70 mm |
| Světelný tok | 60 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
Dodání 7-14 dní
Supercena
796 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 047 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 047 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
