Pau-99959 - Nábytkové svítidlo Clever Connect spot Trigo bílá mat 12V 2,1W měnitelná bílá 2.700-6.500K - PAULMANN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | matná bílá |
| Materiál | kov |
| Barva světla | 6500 K |
| Napětí | 12 V |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 2,1W |
| Hloubka | 141 mm |
| Světelný tok | 120 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
Dodání 7-14 dní
Supercena
663 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 872 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 872 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
